Šoumenai

Ar jau pradėjai organizuoti vestuves? Vienas dažniausių ir  labiausiai gąsdinančių klausimų, kurių sulaukia būsimos nuotakos. Atrodo, būtų taip nuostabu kuo ilgiau džiaugtis stebuklingu sužadėtuvių laikotarpiu, kai vestuvių planavimas dar tik teoriniame lygmenyje, o visas galvos skausmas apie būsimas vestuves  - jų vietą, programą, tematiką, suknelę ar batelius atrodo tik tolimas miražas.

Tačiau, atsikėlusi vieną rytą, būsimoji nuotaka supranta – niekur nebepabėgsi. Vestuvių laikas nesustabdomai artėja lyg lietaus debesys ateinant audrai. Prasideda panika... nuo ko pradėti? Tokiu atveju dažnai skubama ieškoti pagalbos. Pirmasis draugas dažniausiai būna visa žinantis internetas. Kelios valandos nenumaldomo ieškojimo, patarimų skaitymo, bandymo priimti sprendimus ir... Ir staiga atrodo, kad vestuves suplanuoti tiesiog neįmanoma! Apsistojus ties keliomis idėjomis, atsiranda trečioji, kuri griauna pirmąsias dvi. Atrodo, kad galbūt ne nuo to pradedama, kyla klausimas reikia pradėti nuo datos pasirinkimo ar nuo vietos? Kaip pasirinkti vestuvių tematiką, kaip apsispręsti ar norisi didelių storų vestuvių, ar romantiškos, elegantiškos šventės? Klausimų lavina Jūsų galvoje nesibaigia, pradinio ir galutinio taško padėjimas atrodo lyg sunkiai išsipildanti svajonė.

Kai vestuvių aplinkybių organizavimas palaužia jėgas, nusprendžiate pažvelgti į moteriškąją vestuvių pusę. Apranga, nuostabioji vestuvinė suknelė, bateliai, kurie tobulai tiktų, bet nekankintų Jūsų kojų, pamergių garderobas (o galbūt joms duoti laisvę?). Visi klausimai atrodo visai smagūs, kol galvoje nepradeda knibždėti erzinančios ir gąsdinančios mintys: o ką padaryti, kad būčiau pati gražiausia? Kaip nesulaužyti etiketo ar galbūt svarbių tradicijų taisyklių? Kaip pasirinkti makiažą, šukuoseną, kad jausčiausi savimi ir sužavėčiau visą aplinkinį pasaulį?

Tiek daug klausimų, o atsakymų dar daugiau! Nuo ko pradėti, kaip pasirinkti geriausius ir puikiausius variantus šiais klausimais mes galime Jums padėti. Vienas seminaras, dvi valandos Jūsų laiko ir galėsite susidaryti planą, kokių vestuvių norite, dėl ko apsispręsti pirmiausia ir kaip sukurti pačią įsimintiniausią šventę Jūsų gyvenime.

Kviečiame į seminarą „Vestuvių planavimo ABC – didžiosios vestuvių planavimo klaidos ir kaip jų išvengti“, kartu su viena iš žymiausių vestuvių planuotojų Lietuvoje - Laura

Vagone www.lapesvestuves.lt.

Seminaras vyks: Kovo 19 dieną 11 val.

Kultūros fabrike (Bangų g. 5A, Klaipėda)

Kaina: 14 eurų

Registracija į seminarą privaloma tel. nr. +37069957410 arba el. paštu vadyba@soumenai.lt 

Renginio organizatoriai: www.soumenai.lt