Šoumenai

Vestuvių organizavimas

Šoumenai Jūsų šventei siūlo paslaugos paketą, į kurį įeina

Renginio vedėjas, asistentas, dj, garso, apšvietimo aparatūra, dovanėlės šventės dalyviams. 

 

Dieninė dalis

Šventės koordinavimas prie bažnyčios ar santuokų rūmų. Svečių sutikimas, nukreipimas į ceremonijos vietą, gyvi žiedlapiai jaunavedžiams sutikti, gėrimų ir vaišių paruošimas ceremonijos metu, svečių vaišinimas, pagalba jaunavedžiams gavus gėles ir dovanas iš sveikintojų 

 

 


 

Vakarinė dalis

Linksma šiuolaikiška šou programa nuo jaunavedžių sugrįžimo, nuotaikingi originalūs žaidimai, įtraukiantys visus šventės dalyvius, šventės metu sudėliojami visi akcentai, kurie buvo suderinti individualiai, šokiai ir linksmybės su dj grojamais geriausiais hitais iki pat paryčių!


 


 

Ko dar trūksta jūsų šventei?

Rekomenduosime ir padėsime rezervuoti tuos, kuriais pasitikime!

Ilgą laiką dirbdami įvairiuose renginiuose, susipažinome ir palaikome ryšį su žmonėmis, kurie yra savo srities profesionalai, asmenybės, kurios sukuria tikrai kokybišką produktą. Lietuvos muzikos scenos atlikėjai, gyvo garso grupės, instrumentalistai, fakyrai, iliuzionistai, parodijų šou, pramoginių šokių šokėjai, fejerverkai, fotografai, vaizdo operatoriai, gėlės ir dekoravimas, automobilių nuoma ir kt. Viską sustyguosime mes, o Jums beliks tik mėgautis savo švente! Jokių papildomų rūpesčių!

 

Mūsų organizuotų vestuvių akimirkos: