Šoumenai

Vieną kartą tuo susidomėjus, sustoti turbūt jau nebeįmanoma... Tokius žodžius išgirstume iš beveik  kiekvieno motokrosininko lūpų. Su tuo sutinka ir Ramūnas Miestauskas – jaunas, veržlus sportininkas, motociklams aistrą jaučiantis nuo pat mažų dienų.

Vienas įsimintiniausių jauno sportininko vaikystės prisiminimų, tai jo tėtis garaže tvarkantis savo ir draugų motociklus. Būdamas mažu vaiku, jis stebėdamas tėtį praleisdavo nesuskaičiuojamas valandas. Būtent tai ir paskatino jį susidomėti motociklų sportu. Įsigijęs seną motociklą, vaikinas iš pradžių važinėjo savo malonumui, tačiau greitai to nebeužteko. Motokroso varžybose, kuriose dalyvaudavo kaip žiūrovas, jis greitai susižavėjo trasoje kylančiu adrenalinu bei nepakartojamais variklių gausmais. Tai paskatino įsigyti pirmąjį varžybų reikalavimus atitinkantį krosinį motociklą KTM SX 125CC . Pirmuosius du sezonus, jaunasis sportininkas važinėjo su šiuo motociklu Šiaulių, Panevėžio, Kėdainių bei Tytuvėnų trasose. Per du sezonus Ramūno tikslai ir ambicijos sustiprėjo, todėl taupymo, giminių ir artimųjų pagalba įsigijo naują motociklą Kawasaki KXF 250 "MX2 M'' ir paženklino jį 93-iu numeriu. Sportininkas atstovauja Vilniaus sporto bei pramogų klubą „Pagiriniai“.

Šiuo metu sportininkas siekia kuo didesnių pasiekimų aukštesnėje motokroso varžybų klasėje. Jis sieks sudalyvauti, kaip įmanoma didesniame kiekyje vyksiančių varžybų Lietuvoje, stengdamasis pasiekti kuo geresnius rezultatus bei laimėjimus. Juk tikslas yra būti pačiu geriausiu savo klasės atstovu Lietuvoje. Negana to, Ramūnas užsibrėžė ir didesnį siekį – sudalyvauti Latvijoje vyksiančiose varžybose.

Mūsų „Šoumenų“ komanda džiaugiasi prisidėjusi prie jaunojo sportininko svajonių bei tikslų įgyvendinimo. Linkime jam didžiausios sėkmės visose artėjančiose varžybose ir negalime atsidžiaugti jo motociklu, pasipuošusiu mūsų logotipais. Tegul mūsų dievukas Čiakas Ramūnui padeda tapti pačiu geriausiu!