Šoumenai

Kovo 19 dieną, Klaipėdos kultūros fabrike visi, kurie planuoja ir organizuoja savo vestuves, turėjo progą apsilankyti seminare „Vestuvių planavimo ABC – didžiosios vestuvių planavimo klaidos ir kaip jų išvengti“.

Seminaro diena pasitiko mus netikėtu atributu įsibėgėjančiam pavasariui – šaltomis, baltomis snaigėmis. Tačiau, atvykę lektoriai iš Vilniaus, liko sužavėti mūsų uostamiesčiu bei džiaugėsi šilta publika, su kuria galėjo pasidalinti savo ypatingai vertingomis žiniomis.

Susirinkusieji nekantriai laukė seminaro pradžios. Pirmoji savo žiniomis pasidalino viena žymiausių vestuvių planuotojų Lietuvoje Laura Vagonė. Ji atskleidė pačias svarbiausias vestuvių planavimo detales, apie kurias kai kurie būsimieji jaunavedžiai net nesusimąstė. Po lektorės kalbos paskutiniojo sakinio: „Kad ir kas benutiktų - švęskite savo šventę“ salėje nuskambėjo plojimai bei pasipylė klausimai, į kuriuos Laura maloniai atsakė.

Seminarą tęsė „Fashion Gold“ įkūrėja, juvelyrikos ekspertė Julija Gerlich. Ši moteris tiesiog sužavėjo publiką savo profesionaliomis žiniomis bei neįtikėtai įdomiais faktais. Jos gvildenama tema apie vestuvinius žiedus iššaukė ne vieno dalyvio nustebimą bei susidomėjimą. Buvo žavu stebėti žmones analizuojančius žiedus nuo savų rankų. Julija pasidalino subtiliais faktais, kurie sužavėjo visus seminaro dalyvius.

Trečioji seminaro lektorė buvo klaipėdietė, įvaizdžio formavimo stilistė Lina Andriukonytė. Lektorė atskleidė pagrindinius stilistinius vestuvių tipus bei supažindino su jais. Lina patarė nebijoti ne tradicinių vestuvių tipų, išdrįsti būti savimi bei nepasiduoti stereotipams. Stilistė nustebino visus faktu, kad mes dažnai norime ne to, ką iš tiesų mėgstame ir atskleidė būdą, kaip sužinoti kas tikrai mums patinka. Juk kiekvienas iš tiesų trokštame vestuvių, kurios būtų pačios nuostabiausios mums ir tik mums.

Renginio organizatoriai „Šoumenai“ (www.soumenai.lt) džiaugiasi seminaro sėkme bei dėkoja partneriams „Rimo gėlės“ už nuostabias gėles, kurios pagyvino renginio atmosferą. Taip pat taria didelį ačiū visoms lektorėms, kurios pasidalino savo profesionaliomis žiniomis.