Šoumenai

 

 

                                       

Sveiki, aš Mantautas Sakalauskas, jau 12 metų vedu ir organizuoju įvairius renginius bei asmenines šventes. Per tiek laiko įgavau daug  patirties, žinau kaip turi atrodyti šventė, kas ten turi būti ir kas už ką  atsakingas. Žinau kuriais partneriais ir kolegomis galima pasitikėti,  kurie atlieka savo darbą 100% ir ką galiu drąsiai rekomenduoti Jums,  savo klientams.

Esu energingas, atsakingas, siekiantis maksimaliai geriausio rezultato. Esu atviras, nuoširdus žmogus, labai mėgstu „žmogiškus“ žmones. Nuo pat mažens muzikos mylėtojas, išskirtinai hip hop'o žanro gerbėjas, absoliutus automanas, net neturėdamas laisvo laiko jo atrandu sporto salei. Taigi, negaliu gyventi be muzikos, automobilių, šeimos, draugų ir, žinoma, renginių. Baigęs liaudies muzikos magistro studijas, vadovauju ne tik Šoumenų komandai, bet ir esu automobilių klubo Mx-3 prezidentas, turiu nuostabią žmoną ir net du svajonių sūnus, mane supa šaunūs žmonės. Kadangi, pats esu labai laimingas, tą laimę, džiaugsmą ir teigiamą energiją atsinešu ir į kiekvieną renginį. Visada noriu, kad šventė butų aukščiausiame lygyje, jog visi būtų geros nuotaikos ir smagiai atšvęstų.

Tai mano svajonių darbas, aš esu scenos žmogus, kitaip negalėčiau. Žinoma, vienas lauke ne karys, turiu patikimą komandą su kuria galiu  vykti į bet kurį pasaulio kraštą ir ten padaryti tokį šou, kuris vertas  mūsų „Šoumenų“ vardo!

 

                                    Savaitgaliais prasideda gyvenimas!


                                 Susisiekite su manimi el. paštu: info@mantautas.lt arba tel. +370 67411816

                                   

                                   Iki susitikimo Jūsų šventėje!