Šoumenai

                                                              Sveiki, mano vardas Jonas!

                                                              Renginių organizavimo sferoje dirbu jau 5 metus. Kodėl pasirinkau tokią darbo sferą? Todėl, kad norint būti geru vedėju privalai turėti tokias savybes: taktas, humoro jausmas, charizma, savikritiškumas, ryžtingumas, drąsa, skonis. Mažiau ar daugiau kiekvieną šią savybę turiu ir jas pritaikau savo darbuose. Dar kelios svarbesnių savybių - aktoriniai sugebėjimai bei anglų kalbos žinios.

 

Charizma, nuoseklumas, aštrus protas, tai viskas ko reikia Jūsų nepamirštamai šventei kartu su manimi ir mano komanda! Vienas iš mano hobių yra pokeris. Kodėl būtent pokeris? Todėl, kad pokeris primena tam tikrus gyvenimo vingius. Variacijų - daug, tačiau reikia pasirinkti teisingiausią kelią pergalės link. Ką ir stengiuosi daryti visais gyvenimo atvejais!

Mano pagrindinis tikslas yra sukurti tokį šou, kurio nesate regėję, o tai mano įdirbio pagalba sekasi daryti puikiai. Aš ir mano komanda Jums garantuojame įsimintina vakarą apie kurį kalbėsite ne vieną mėnesį.

Tačiau keletas parašytų sakinių neapibūdins žmogaus bruožų ar charakterio. Apie žmogų galima susidaryti bendrą vaizdą tik su juo gyvai pabendravus, kaip sakoma "pasitinka pagal išvaizdą, išlydi pagal protą" :) Tad sakau jums iki pasimatymo Jūsų šventėje!

 

Susisiekite su manimi el. paštu: info@soumenai.lt

                                                              Iki susitikimo Jūsų šventėje!